Aš ir mano gyvūnai!

Gegužės 21 d. penktokai klasės valandėlės metu supažindino mokytoją ir klasės draugus su savo mylimais augintiniais. Teodoras Rulinskas ir Evaldas Švarc papasakojo apie akvariumo žuvytes. Evaldas Švarc ir Benas Cijunaitis parodė savo nenuoramas, gražuoles papūgėles. Ernestas Pisarskij ir Margarita Štaraitė atsiuntė savo kačiukų nuotraukas. Gabrielė Jasiūnaitė papasakojo apie savo gauruotą šuniuką. Vaikai rodė ne po vieną gyvūną. Matėme ir triušiuką, ir kieme gyvenančius šuniukus.

Mokytoja Žana Čuividienė papasakojo apie savo šunį, kurį parsivežė iš prieglaudos prieš 10 metų.

Džiugu, kad mokiniai labai atsakingai prižiūri savo augintinius, rūpinasi jais, gali daug papasakoti apie gyvūnų pomėgius, įpročius.

Karantino metu naminiai gyvūnai suteikia ne tik rūpesčių, bet ir džiaugsmo visai šeimai!

5-os klasės vadovė Žana Čuividienė