Virtuali ekskursija „Laukiam vasaros“

Birželio 11 dieną vyko virtuali ekskursija „Laukiam vasaros“. Virtualios ekskursijos metu 7-10 klasių mokiniai keliavo po Lietuvos pajūrį. Ekskursiją pradėjome stebėdami Palangos tilto ir Baltijos jūros pakrantės tiesioginį vaizdą. Kelionę tęsėme žiūrėdami 7 klasės mokinių pristatymus apie lankytinus Lietuvos pajūrio objektus. Septintokai kvietė aplankyti dinozaurų parką ir prie jo įsikūrųsį apverstą namą, akmens skulptūrų parką „Žemė ir vanduo“, saulės laikrodžių parką, botanikos sodą, gintaro muziejų, Vinetu kaimą, kuriame galima susipažinti su Amerikos indėnų istorija ir kultūra. Dar buvome pakviesti pasivaikščioti po  Lietuvos jūrų muziejų. Muziejuje įsikūrę dvidešimt keturi akvariumai ir delfinariumas. Aštuntokės paruošė pristatymus apie pajūrio augaliją ir gyvūniją. Virtualią ekskursiją baigėme atlikdami dešimtokų pateiktas užduotis.

Istorijos vyresn.mokytoja M. Daškevičienė,
biologijos vyresn. mokytoja S. Čiurlienė,