PASKUTINIS SKAMBUTIS

Birželio 17 dieną minėjome Paskutinio skambučio šventę. Renginio pradžioje skambant dainai „Paukščiai“ vedančioji Gytė Jundaitė skaitė gražias mintis apie laiką,  Elzė Kiudulaitė deklamavo eilėraštį. Sveikinimo žodį tarti buvo pakviestas mokyklos direktorius A. Baranauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Leonora Rymkevičienė. Dešimtos klasės mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimai, aštuntokams pagrindinio ugdymo 1-os dalies pažymėjimai. Trumpą sveikinimo žodį tarė ir lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Ž. Čuividienė. Vėliau nuskambėjo septintokių Elzės Kiudulaitės ir Kamilijos Bužinskaitės atliekama daina „Drugeliai“. Sveikinimo žodį tarė dešimtokų klasės vadovė Diana Kovalevskaja. Dešimtokų tėvų atstovė V. Savickienė padėkojo auklėtojai ir mokytojams už jų darbą. Mokytojams padėkos žodį tarė ir dešimtokai. Renginio pabaigoje nuskambėjo daina „Riptick“.

Geografijos, biologijos vyresn. mokytoja Sigita Čiurlienė