DALYVAVIMAS EDUKACINIAME PROJEKTE „MES ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS VAIKAI“

Spalio mėnesį mūsų mokykloje buvo įgyvendintas edukacinis projektas „Mes Švč. Mergelės Marijos vaikai“. Spalis – rožinio mėnuo. Pagerbdami Dievo Motiną, tikintieji visame pasaulyje spalį kalba rožinį – maldą, kurioje kartu su Mergele Marija, tarsi jos akimis, apmąstomi svarbiausi Kristaus gyvenimo slėpiniai. Projekto tikslas – skleisti religinio mokymo patrauklumą, aktualumą, skatinti atnaujinti tikėjimą ir pamaldumą, ryšį su Dievu per Švč. Mergelę Mariją. Projektui įgyvendinti skirtos Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Projekto eigoje mokiniams buvo organizuotos ekskursijos į Aušros Vartus ir Bažnytinio paveldo muziejų, Vilniaus Katedrą ir Katedros varpinę,  mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, skatinančiuose mokinius prisiminti ir atnaujinti žinias apie Mergelės Marijos svarbą katalikų tikėjime, mokiniai patobulino bendravimo, pamaldumo įgūdžius. Kūrybinį polėkį mokiniai atskleidė rankdarbių konkurse „Mano rožinis“. Savomis rankomis pagamintas rožinis yra kitoks nei nusipirktas. Vėrinyje – ir žmogaus rankų šiluma, ir jo emocijos. Rožančiai buvo gaminami iš įvairių medžiagų. Už šaunų dalyvavimą projekto konkurse mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

Tikybos mokytoja Gražina Gricevičienė