Kelionė ,,Atgal į Vilnių“

Šeštos klasės mokiniai buvo pakviesti dalyvauti leidyklos ,,Aukso žuvys“ surengtame  nuotoliniame susitikime su  komiksų knygos ,,Atgal į Vilnių“  (pagal J.Žilinsko knygą ,,mano Vilnius  mano“)  dailininku Povilu Jankūnu.

Tačiau prieš susitikimą mokiniai turėjo įdėmiai perskaityti  knygos ištrauką. Tada leidykla atsiuntė užduotis, kuriose mokiniams reikėjo tyrinėti miesto praeitį, kurti įdomias, paslaptingas istorijas bei piešti komiksus apie Vilnių.

Susitikimą su dailininku Povilu stebėjo ir septintos klasės mokiniai, kurie tuo metu mokėsi per nuotolį. Knygos autorius papasakojo, kad ši knyga yra vaizdinga ir nuosekli kelionė per Vilniaus istoriją nuo Gedimino laikų iki mūsų dienų.

Mokiniai atidžiai klausėsi Povilo pasakojimo ir uždavė daug klausimų. Dėkojame leidyklai ,,Aukso žuvys“ už tokią įtraukią, kūrybinę edukaciją!

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Žana Čuividienė