MES AUKŠTOJE 25 POZICIJOJE !!!

Norime pasidalinti džiugia naujiena – 2020 m. gruodžio mėnesį pasirodžiusiame naujausiame žurnalo „Reitingai“ numeryje tarp Lietuvos pagrindinių mokyklų, kurios labiausiai kilsteli visus visaip besimokančius savo mokinius, mūsų mokykla yra aukštoje 25 pozicijoje (iš 375 pagrindinių mokyklų). Žurnale pabrėžiama, kad labiausiai ,,auginančios“ savo mokinius mokyklos ,,vaikams duoda labai daug, netgi daugiau nei gerosios miestų mokyklos“.

,,Auginančios“ savo mokinius mokyklos kuria didelę pridėtinę vertę, teigiama žurnale, jos yra ,,tiesiog gėris ir apskritai nuostabus dalykas“, šios mokyklos parodo, kad ,,puikią mokyklą galima sukurti ne tik Vilniuje, ne tik Kaune, ne tik susirenkant gabiausius atrinktus vaikus. Pasirodo, šaunias mokyklas vadovai kartu su atsidavusiais mokytojais gali sukurti ir … bet kuriame regione“.

Dėkojame visiems mokiniams, mokytojams, mokyklos bendruomenės nariams už indėlį kuriant

ŠAUNIĄ MOKYKLĄ !!!