Rajoninis pradinių klasių mokinių Raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“

Šiais metais vasario 15 d. mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai vyko į Vilniaus rajono pradinių klasių mokinių skaitovų konkursą „Vaivos juosta“. Šiame konkurse dalyvavo net 25 Vilniaus rajono mažieji skaitovai iš 12 mokyklų.

Mūsų mokyklą 1-2 klasių grupėje atstovavo 2-os klasės mokinys Evaldas Švarc su Z. Čepulytės eilėraščiu „Vaivos juosta“, o 3-4 klasių grupėje pasirodė 3-os klasės mokinys Kornelijus Vinciūnas, kuris deklamavo Z. Čepulytės eilėraštį „Gimtoji kalba“. Visi dalyviai buvo apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės įsteigtais prizais ir padėkos raštais.

Dėkojame mokiniams, kurie jau ne pirmą kartą atstovauja mūsų mokyklos garbę skaitovų konkurse ir juos paruošusioms mokytojoms.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Liudmila Švarcienė