Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Užgavėnės  –  žiemos šventė, kurios metu siekiama išvyti žiemą ir kuo greičiau prisišaukti pavasarį.

Puikią saulėtą paskutinę vasario dieną visa mokyklos bendruomenė  – persirengėliai susirinko mokyklos kieme. Šeštos ir penktos klasės mokiniai kvietė pasišokti, pažaisti, pasijuokti, pašėlti. Pasirodė ir Lašininis su Kanapiniu, kurie ginčijosi, pešėsi bei šmaikščiai juokino aplinkinius.

Pradinių klasių mokiniai bei penktos ir šeštos klasių mokiniai mokė bendruomenę šokti liaudies  šokių. Tai smagiai trypė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, tėveliai…

Antrokai, septintokai ir aštuntokai surengė įvairias rungtis, žaidimus. Rungėsi persirengėliai, tačiau nugalėjo Kanapinis, kuris visus pakvietė  sudeginti Morę bei pasivaišinti blynais.

Ačiū tėveliams ir mokyklos bendruomenei už vaišes, blynus!
Dėkojame klasių vadovams už puikiai surengtą šventę!

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė

[vsw id=”cCdKNcOEe5E” source=”youtube” width=”485″ height=”344″ autoplay=”no”]