Kaziuko mugė

Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero šventė gimė VII a., o XIX a. peraugo į mugę. Ji yra viena ryškiausių kalendorinių švenčių, turinti šimtmečių tradicijas.

Kovo 9 d. jau tradiciškai ir mūsų mokykloje buvo organizuota Kaziuko mugė. Visus atvykusius pasitiko liaudiška muzika, kuri pakylėjo visų nuotaiką. Dailės ir technologijų mokytoja V. Petkevič trumpai papasakojo apie Šv. Kazimiero šventės atsiradimą ir tradicijas.

Mokiniai pasiruošė įvairiausių skanumynų, pintų ir megztų dirbinių, o kas norėjo dalyvavo loterijoje. Kas pirko, kas mainė, bet visi liko patenkinti.

Mokyklos info.