Kovo 11-osios minėjimas

2017 m. kovo 13 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė minėjo 27-ąjį mūsų valstybės Gimtadienį.

Šventės pradžioje, kartu su draugais iš Baltarusijos Respublikos Rimdžiūnų vidurinės mokyklos lietuvių mokomąja kalba mokiniais sugiedojome tautišką giesmę.

7-os klasės mokinys Vilius Budrys visiems susirinkusiems perskaitė Kovo 11-osios aktą. Rajoninio piešinių ir žinių konkurso „Pažink Tėvynę iš arčiau“ dalyviai Matas Graužinis, Evaldas Švarc ir Tautmilė Jakubauskaitė skaitė eiles apie meilę Lietuvai. Pradinių klasių mokinių choras atliko dainas. Visus romantiškai nuteikė fleitininkų ansamblio atliekamas „Valsas“. Po to scenoje pasirodė šokėjai.

Mokyklos direktorius A. Baranauskas apdovanojo šauniausius mokinius, konkursų ir olimpiadų dalyvius. Šventinį renginį užbaigė vyresniųjų klasių choristai, atlikę populiarias šiuolaikinių autorių dainas.

Šventei mokinius ruošė mokytojos: R. Aranauskienė, L. Švarcienė, I. Vilienė, G. Masalskienė, T. Božerodskaja.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė