Šviesoforas

Balandžio 6 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ I etapas, kuriame dalyvavo 3 komandos iš Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų.
    Konkurso pagrindiniai tikslai: skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindines kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime.
      Konkurso dalyviams teorinėse ir praktinėse rungtyse teisėjavo bei užtikrino dalyvių saugumą, atliekant praktines užduotis, pareigūnai iš Vilniaus rajono vyriausiojo policijos komisariato V. Žukovska-Kaminskienė, J. Bernackij, J. Jankovska.
       Mokiniai turėjo atlikti 3 teorines užduotis: „Užduotys kelių makete“, „Viktorina“, „Kelio ženklų dėlionė“ ir sudalyvauti 2 praktinėse rungtyse: „Perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje“ ir „Atšvaitų praktinis naudojimas“.
     Susumavus rezultatus, I-os vietos laimėtojais tapo Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokinių komanda. Nemenčinės Gedimino gimnazijos komanda II-os, Paberžės „Verdenės“ komanda III-os vietos laimėtoja. Visos „Šviesoforo“ konkurse dalyvavusios komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, diplomais, dovanomis ir saldžiais prizais.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė