Tarptautinė Mokytojo diena

Spalio 5 – tai nuostabi šventė mokytojams ir vaikams. Šiais metais mokytojų diena į mūsų mokyklą atbildėjo su gėlėmis mokinukų rankose, naujomis idėjomis, gera nuotaika ir ilgai išliksiančiais prisiminimais.

Pirmos pamokos metu visa mokyklos bendruomenė susirinko salėje, kur 8-9 klasių mokiniai surengė įspūdingą šventę mokytojams. Mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas pasveikino visus mokytojus su profesine švente. Tėvelių vardu padėkos žodžius mokytojams tarė mokyklos tarybos narė  G. Maksimovičienė.

Tradiciškai mokykloje vyko metų Mokytojo rinkimai. Metų Mokytoja šiemet buvo išrinkta lietuvių kalbos mokytoja Ž. Čuividienė.

Vyresniųjų klasių mokiniai parengė įvairių išbandymų savo mokytojams, su kuriais pastarieji puikiai susidorojo.

Mokinių choras dainavo dainas, smagu buvo pasijuokti iš nuotaikingo mokytojus parodijuojančio vaidinimo ir šokio. Kiekvienam mokytojui buvo įteiktos mokinių rankų darbo dovanėlės.

Po šventinio renginio mokiniai mokytojams leido atsipūsti. Šią dieną pamokas 1-7 klasių mokiniams dėstė vyresniųjų klasių mokiniai.

9-os klasės mokinė Anastasija Šliuževičiūtė