Edukacinė programa VVSC ir Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje

2017 m. lapkričio 9 d.  7-8 klasių mokiniai kartu su mokytojom Ž. Čuividienę ir M. Daškevičiene vyko į Vilniaus vaikų socializacijos centrą, Jėzuitų gimnazijos dramos būrelio parengto spektaklio „Medijos vaikai“ peržiūrą, kur antikinio pasaulio kontekste atskleidžiamas šiuolaikinių vaikų, tampančių tėvų skyrybų aukomis, vidinis pasaulis. Po spektaklio žiūrovai turėjo galimybę užduoti klausimus savo bendraamžiams, sužinoti vieno ar kito vaidmens sukūrimo istoriją, mokinių kasdienybę kitose Vilniaus mokyklose.

Vėliau edukacinės išvykos dalyviai aplankė Taikomosios dailės ir dizaino muziejų, kur susipažino su pasaulinio garso stikliorių I. Kriūkienės ir R. Kriuko meninio stiklo paroda „Monologai“, žiūrėjo videofilmą apie stiklo gamybos procesą. Kūrybinėje minėjimo dalyje dailininkės pagalba ieškojo netikėtų efektų bei siekė juos įamžinti, panaudojant juodą popierių, baltus pieštukus ir lemputes.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė ir

lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė