Protų mūšis – sveikatos gūsis

Lapkričio 28 d. mūsų mokyklos pradinukų komanda dalyvavo pradinių klasių mokinių sveikatiadoje „PROTŲ MŪŠIS – SVEIKATOS GŪSIS“, kuri vyko Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Renginyje dalyvavo komandos iš Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos, Vilniaus r. Nemenčinės „Gedimino“ gimnazijos ir Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos.

Pagrindiniai sveikatiados tikslai:  stiprinti tarpmokyklinį  mokinių bendradarbiavimą ir savirealizaciją, sudaryti sąlygas mokiniams atskleisti savo žinias bei  pasiekimus, puoselėti draugiškumą ir bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų. Renginio dalyviai turėjo iš anksto paruošti prisistatymą ir simbolines dovanėles. Taip pat rungčių metu išbandė savo jėgas teorinėse ir praktinėse užduotyse (sveikos gyvensenos pagrindai, klausimai iš bendro išsilavinimo ir pradinio ugdymo programos dalykų) bei sudalyvavo sportinėse rungtyse.

Mūsų mokyklos mokiniai iškovojo garbingą I-ąją vietą ir eilinį kartą įrodė, kad yra geriausi.

Visiems sveikatiados dalyviams buvo  įteikti padėkos raštai ir simbolinės dovanėlės.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė