„Atmintis gyva, nes liudija“

2018 m. sausio 12 d. mūsų mokyklos bendruomenė jau 11-ą kartą su daugeliu Lietuvos mokyklų, įstaigų ir organizacijų dalyvavo respublikinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje 1991 m. Sausio 13-osios įvykiams paminėti.

Šį sausio rytą mokyklos langus papuošė žvakių liepsnelės, klasėse vyko pilietiškumo pamokos. Apie to meto įvykių liudytojų prisiminimus pasakojo mokytojai, buvo rodomi dokumentinių kino filmų kadrai, skaitomos eilės.

Tą pačią dieną, 4-7 klasių mokiniai, lydimi klasių vadovių: L. Švarcienės, M. Daškevičienės ir Ž. Čuividienės vyko į netradicinę lietuvių kalbos ir tautosakos pamoką Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Čia jie ne tik susipažino su įvairiomis lietuvių liaudies sakmėmis, bet ir pagerbė žuvusius mūsų laisvės gynėjus.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė