DALYVAVIMAS RESPUBLIKINĖJE BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ 7-12 (GIMNAZIJŲ I-IV) KLASIŲ MOKINIŲ INTEGRUOTOJE TIKYBOS-DAILĖS-GEOGRAFIJOS KONFERENCIJOJE „KAD TAVO KELIAS BŪTŲ ŽINOMAS ŽEMĖJE“

2018 m. vasario 9 d. mūsų mokyklos 8 klasės mokinys Aleksas Azarenko  kartu su tikybos mokytoja Gražina Gricevičiene dalyvavo Respublikinėje bendrojo lavinimo mokyklų 7-12 (gimnazijų I-IV)  klasių mokinių integruotoje tikybos-dailės-geografijos konferencijoje „Kad tavo kelias būtų žinomas žemėje“, skirtoje Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, paveikslo karūnavimo 300 metų jubiliejui. Konferencija vyko Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Aleksas pristatė pranešimą  tema: „Šv. Jurgis – kankinys, antrasis Lietuvos globėjas“, kuriame atskleidė Šv. Jurgio gyvenimą, veiklą bei įnašą į Bažnyčią ir kūriniją. Už dalyvavimą konferencijoje visi konferencijos dalyviai  gavo padėkas ir dovanas.

Tikybos mokytoja Gražina Gricevičienė