RAJONINIS SKAITOVŲ KONKURSAS „VAIVOS JUOSTA“

Šiais metais vasario 13 d. pradinių klasių mokiniai vyko į Vilniaus rajoninį pradinių klasių mokinių meninio skaitymo  konkurso „Vaivos juosta“ etapą. Šiame konkurse dalyvavo net 26 Vilniaus rajono mokyklų skaitovai iš 13 mokyklų.

Mūsų mokyklai 1-2 klasių grupėje atstovavo 2-os klasės mokinė Grėtė  Savickytė, kuri padeklamavo Z. Čepulytės eilėraštį „Vaivos juosta“, o 3-4 klasių grupėje pasirodė 4 klasės mokinės Melita Savickytė ir Darja Kudriavceva. Mergaitės padeklamavo Z. Čepulytės eilėraštį „Išminties  kraitelė“.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės įsteigtais prizais ir padėkos raštais.

Dėkojame mokiniams, kurie  atstovavo  mūsų mokyklą skaitovų konkurse ir juos paruošusioms mokytojoms.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė