MOKINIŲ DALYVAVIMAS NACIONALINĖJE VIKTORINOJE „ESU KATALIKAS“

2018 m. kovo 16 d. mūsų  mokyklos 4-os klasės mokinių komanda: Matas Graužinis, Aurelija Sakalauskaitė, Jana Sapožnikova ir Kornelijus Vinciūnas dalyvavo Nacionalinėje viktorinoje 4-os klasės mokiniams „Esu katalikas“, kurią organizavo Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras. Mokinių komanda kūrė minčių žemėlapį apie Švč. Mergelės Marijos paveikslą, esantį mūsų parapijos, t.y. Vilniaus r. Bezdonių Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos bažnyčioje bei atliko viktorinos užduotis. Po viktorinos mokiniai su tikybos mokytoja Gražina Gricevičiene surengė ekskursiją po Vilniaus senamiestį, užėjo pasimelsti į Aušros Vartų koplyčią. Viktorina mokiniams paliko daug gerų įspūdžių.

Tikybos mokytoja Gražina Gricevičienė