Olimpiada „Dramblys“

Kovo 5-9 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiada pradinių klasių mokiniams „Dramblys“, kurią organizavo VšĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos.

Šioje olimpiadoje dalyvavo ir mūsų pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis. Čia mokiniai turėjo atlikti  įvairias užduotis skatinančias draugiškumą, pasitikėjimą, savitvardą bei tinkamą sprendimų priėmimą.

Atlikdami užduotis mokiniai įgavo labai daug gerų patirčių: mokėsi pažinti aplinkinių emocijas, nuotaikas, pamatyti save piktą ir pasimokyti, kaip išvengti būti nemaloniam, kad nepakenkti nei aplinkiniams, nei sau.

Šios olimpiados užduotys buvo labai naudingos ir įdomios, todėl veiklą tęsime  ir toliau.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė