Europos kalbų diena

Kaip ir kiekvienais metais mūsų  mokykloje rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena.

Ši diena buvo minima gimtosios bei užsienio kalbų pamokose.  5-9 klasių mokiniai parengė savo darbų stendą, kuriame lietuvių kalbos mokytoja Ž. Čuividienė su 7-8 klasės mokiniais ieškojo įdomybių apie lietuvių kalbą. Anglų kalbos mokytoja J. Kuralavičiūtė su 5 klasės mokiniais mokėsi sveikintis įvairiomis Europos Sąjungos kalbomis, o rusų kalbos mokytoja V. Šapalova su 9 klasės mokiniais ieškojo prasmingų posakių rusų kalba.

Šią dieną  mokyklos bendruomenė buvo skatinama didžiuotis savo gimtąja kalba ir literatūra, ugdytis toleranciją kitoms kalboms bei kultūroms, domėtis savo kraštu bei įvairiomis Europos šalimis.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Žana Čuividienė,

anglų kalbos mokytoja Judita Kuralavičiūtė