Gerumo akcija

Gruodžio 19 d. 5-10 klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis: J. Kuralavičiūte, Ž. Čuividiene ir S. Čiurliene vyko į senelių globos namus „Senevita“. Ši jau tradicija tapusi išvyka sukviečia vis daugiau mokinių, kurie ruošiasi ir savo atvykimu stengiasi pradžiuginti senelius. Šiais metais mokiniai parengė Kalėdinę programą: grojo įvairiais muzikos instrumentais, deklamavo eiles ir dainavo. Taip pat seneliams buvo nuvežtos mokinių pagamintos dovanėles. 1-4 klasių mokiniai kiekvienam senoliui parašė po kalėdinį sveikinimą ir palinkėjimą, o vyresnių klasių mokiniai kepė pyragus bei kitus skanėstus, kuriuos atvykę renginio metu padovanojo.

Seneliai plojo, graudinosi ir džiaugėsi mūsų mokyklos mokinių apsilankymu.

Labai džiugu, kad jau trečius metus iš eilės ši Gerumo akcija tampa mūsų mokyklos tradicija, kuriai mokiniai ruošiasi labai atsakingai.

Linkime seneliams sveikatos, džiugaus Šv. Kalėdų laukimo ir tikimės, jog mūsų apsilankymas praskaidrino jų kasdienybę.

Anglų kalbos mokytoja Judita Kuralavičiūtė,

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė