PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO VAIKŲ, PIRMOKŲ IR VYRESNIŲ KLASIŲ MOKINIŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI!

LAUKIAME JŪSŲ MŪSŲ JAU ATSINAUJINUSIOJE MOKYKLOJE!

Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla kviečia mokytis priešmokyklinio ugdymo grupėje ir 1-10 klasėse. 2018 m. pastatytas naujas mokyklos priestatas, kuriame moderniai įrengti dalykų kabinetai, universali salė, kompiuterinė klasė, valgykla, dušai.

MES SIŪLOME:

– Pradinių klasių ir 5 klasių mokiniams nemokamą priežiūrą pailginto darbo grupėje iki 15.00 val. (nuo 15.00 val. iki 17.30 val. pagal poreikį);

– Aukštos kvalifikacijos pedagogus;

– Logopedo, spec. pedagogo, soc. pedagogo, psichologo paslaugas;

– Turiningą popamokinę veiklą (įvairūs būreliai);

– Naujausius ugdymo vadovėlius ir modernią mokymo įrangą;

– Biblioteką su skaitykla;

– Bendruomenės edukacines išvykas po Lietuvą ir į kitas šalis.

Mokykloje mokoma lietuvių kalba.

Dokumentai priimami mokykloje darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 15.00 val. (telefonas: (8 5)2 696 422, mob.: 861695332, 867145430, adresas: Geležinkelio g. 40, Bezdonių mstl., Bezdonių sen., Vilniaus r.).

Plačiau apie mūsų mokyklą galite sužinoti mokyklos svetainėje: www.sauletekio.vilniausr.lm.lt, elektroninis paštas: pagrindine@sauletekio.vilniausr.lm.lt

LAUKIAME JŪSŲ MŪSŲ JAU ATSINAUJINUSIOJE MOKYKLOJE!