Programa „Įveikiame kartu“

Jau nuo šių mokslo metų mūsų mokykla dalyvauja programoje „Įveikiame kartu “, kurios  tikslas – ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius, užkirsti kelią priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų atsiradimui, kitoms destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio formoms bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą.

Ši ankstyvosios prevencijos programa skirta 7 – 9 metų vaikų socialinių ir sunkumų įveikimo įgūdžių lavinimui ir gali būti vykdoma visų tipų mokyklų pradinėse klasėse.

Dalyvaudami programoje vaikai mokosi susivokti savo jausmuose, įžvelgti sunkius jausmus sukėlusias priežastis, savarankiškai rasti išeitis kebliose situacijose, neužsisklęsti savyje, mokosi nesėkmės priėmimo ir įveikimo būdų, atpažinti ir ištaisyti netinkamą savo elgesį bei prašyti ir teikti pagalbą.

Programa kviečia tėvus ir pedagogus būti kartu su vaiku šiuo pilnu iššūkių jo gyvenimo laikotarpiu. Ji moko tėvus ir pedagogus emocinių ir elgesio problemų ankstyvosios prevencijos būdų, padeda geriau pažinti vaiką, įgalina padėti vaikui pasijusti geriau.

D_kartu_1

 

 

 

 

 

Mokykloje pagal šią programą dirba  (pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Liudmila Švarcienė ir mokyklos psichologė Ernesta Remouchamps)

Comments are closed.