9 KLASĖS MOKINĖ ESMIRALDA MICHAILOVSKAJA LAIMĖJO ANTRĄJĄ VIETĄ KONKURSE

Jau penktą kartą Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras  ir Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija, bendradarbiaudama su Angelų seserų kongregacija organizavo 7–11 klasių mokinių tikybos-istorijos ir informacinių technologijų konkursą „Gailestingumo keliais. Tu baigsi Faustinos darbą“. Šiuo konkursu siekiama gilinti mokinių žinias apie ses. H. Majevską ir jos ryšį su Jėzaus Gailestingumo apreiškimais….

Tęsti skaitymą

MES DAROME!

Šiais metais tradiciškai prisijungėme prie švarinimosi akcijos ,,Darom“!                       Mažieji bruzdėdami išblizgino mokyklos teritoriją, vyresnieji tvarkė mokyklos prieigas, parūpino kankorėžių, šiaudų ir kitų reikalingų priemonių basakojų tako atnaujinimui. Iš peties padirbėjo 10 klasės mokiniai. Jie ne tik prisidėjo prie mokyklos kuopimo darbų, bet ir tvarkė Bezdonių miestelio vaikų žaidimo aikštelę,…

Tęsti skaitymą