9 KLASĖS MOKINĖ ESMIRALDA MICHAILOVSKAJA LAIMĖJO ANTRĄJĄ VIETĄ KONKURSE

Jau penktą kartą Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras  ir Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija, bendradarbiaudama su Angelų seserų kongregacija organizavo 7–11 klasių mokinių tikybos-istorijos ir informacinių technologijų konkursą „Gailestingumo keliais. Tu baigsi Faustinos darbą“. Šiuo konkursu siekiama gilinti mokinių žinias apie ses. H. Majevską ir jos ryšį su Jėzaus Gailestingumo apreiškimais.

Mūsų mokyklos 9 klasės mokinė Esmiralda pasirinko temą „Jėzaus žodžiai skirti ses. Helenai apie Gailestingumo vainikėlį“  ir sukūrė animacinį filmuką Canva skaitmeninėje platformoje. Gegužės 6 d.  Esmiralda kartu su dorinio ugdymo mokytoja Gražina dalyvavo edukacijoje Lietuvos krikšto muziejuje,  piligriminiame žygyje ,,Ses. H. Majevskos pėdomis” ir dalyvių apdovanojimo renginyje. Esmiraldos darbas užėmė antrąją vietą!