Skaitovų konkursas

Vasario 8 dieną mokykloje vyko kasmetinis pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“. Jame dalyvavo 21, 1-4 klasių mokinys. Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui iš vaikų lūpų išgirdome daug gražių ir skambių žodžių savo gimtajam kraštui.

Konkurso dalyvių nerimą ir jaudulį renginio metu praskaidrino 1 ir 2 klasės mokinių sušokti lietuvių liaudies rateliais bei mokyklos pradinukų choro pasirodymai.

Po ilgų komisijos diskusijų, nugalėtojais paskelbti 1-2 klasių grupėje: antrokė Grėtė Savickytė (I vieta), pirmokė Akvilė Grauslytė (II vieta) ir pirmokas Deimis Gulbinovičius (III vieta). 3-4 klasių grupėje prizines vietas užėmė ketvirtokių Darjos Kudriavcev ir Melitos Savickytės duetas (I vieta), trečiokas Evaldas Švarc (II vieta) ir ketvirtokas Kornelijus Vinciūnas (III vieta).

Sveikiname šiuos mokinius ir linkime sėkmės, pirmos vietos nugalėtojams, vasario 13 d. atstovaujant mūsų mokyklą raiškiojo skaitymo konkurso rajoniniame etape.

Pradinių klasių mokytoja Inga Vilienė