Kvietimas

KVIEČIAME MOKYKLOS MOKINIŲ GRUPES TEIKTI PASIŪLYMUS DĖL ERDVIŲ, PREKIŲ PASLAUGŲ, EKSKURSIJŲ AR RENGINIŲ FINANSAVIMO.

IŠVYKA Į ETNOKOSMOLOGIJOS MUZIEJŲ

Šių metų balandžio 12 dieną, minint aviacijos ir astronautikos dieną, šeštos ir septintos klasės mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytoja lankėsi Molėtų rajone esančiame Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje. Čia mokiniai dalyvavo įdomioje pažintinėje edukacijoje ,,Saulės sistemos paslaptys, iššūkiai, pasiekimai”. Moderniai įrengtoje erdvėje edukatorius pristatė Saulės sistemą, papasakojo įdomių faktų apie…

PRIEŠMOKYKLINUKŲ VEIKLA MOKYKLOJE

Atradimais grįstas ugdymas priešmokyklinukams leidžia temas analizuoti ne tik vadovėliuose, bet ir tyrinėti realiame gyvenime. Vaikai daug išmoksta per pojūčius, bandymus, tyrinėjimus. Tokios veiklos padeda palaikyti ir sustiprinti vaikų mokymosi motyvaciją, perprasti įvairius mokymosi būdus ir sukurti sėkmingo mokymosi prielaidas.