MINIME KOVO 11-ĄJĄ LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

2018 m. kovo 13 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė minėjo 28-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines ir kartu su Baltarusijos Respublikos Rimdžiūnų vidurinės mokyklos lietuvių mokomąja kalba bendruomene internetinio ryšio pagalba, jau kelintus metus iš eilės, tradiciškai sugiedojo Lietuvos himną.

Istorijos vyresn. mokytoja M. Daškevičienė trumpai visiems priminė pagrindinius Lietuvos  valstybingumo etapus. Mokyklos direktorius A. Baranauskas apdovanojo mokinius, kurie šiais mokslo metais garsino mūsų mokyklos vardą įvairiuose Vilniaus rajono organizuotuose konkursuose, konferencijose, olimpiadose. Baltarusijos Respublikos Rimdžiūnų vidurinės mokyklos lietuvių mokomąja kalba direktorė  S. Lukšienė pakvietė mūsų mokyklos bendruomenę ir toliau bendradarbiauti projektinėje veikloje bei atvykti pasisvečiuoti į Baltarusiją.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė