Silvija Karavackaitė tapo biatlono varžybų Latvijoje nugalėtoja

Spalio 7 d. „Priekuli“ biatlono centre Latvijoje vyko Cesio miesto taurės biatlono varžybos. Varžybose startavo apie 120 biatlonininkų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Tarp gausybės sportininkų taip pat startavo ir Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 7-os klasės mokinė Silvija Karavackaitė.

Silvija 2006-2007 gim. m. mergaičių grupėje varžėsi 1,5 km kroso rungtyje su šaudymu gulint nuo atramos į didelius taikinius ir antrą kartą šaudant į mažus taikinius. Startuodama iš bendro starto Silvija greičiausiai įveikė pirmą distancijos atkarpą ir pirma atbėgo į šaudyklą, šaudyme suklydo 1 kartą, bet toliau pirmavo. Antrame šaudyme į mažus taikinius Silvija klydo net 4 kartus, bet labai greitai įveikė paskutiniuosius 500 metrų ir nugalėjo su 2 sek. persvara, iškovodama aukso medalį. Silvija Karavackaitė 1,5 km įveikė per 9 min. 6 sek.

Sveikiname Silviją ir linkime pergalių ateityje!