MOKYTOJŲ KLUBAS TĘSIA VEIKLĄ!

Mokytojai, išleidę mokinius atostogauti, tęsia Mokytojų klubo veiklą. Šį kartą susitikimo tikslas buvo apibendrinti mokslo metų rezultatus, pasidalinti atostogų planais, padėkoti kolegoms.  Mokytojai važiavo į Buivydžius, kuriuose apžiūrėjo miestelio įžymias vietas. Vėliau džiaugėsi gamta ir dalyvavo muzikos mokytojos vedamoje Atpalaiduojančių garsų sesijoje. Linkime geros vasaros, linksmų atostogų, poilsio ir nuotykių!

Tęsti skaitymą

Mokslo metų pabaigos šventė

2022 birželio 23 d. mūsų mokykloje vyko Mokslo metų pabaigos šventė ir dešimtokų išleistuvės. Renginį skambiais „būgnų“ garsais pradėjo 6-os klasės mokiniai. Mokyklos direktorius ir pavaduotoja ugdymui, įteikė diplomus šauniausiems mokyklos mokiniams, o taip pat 8-os klasės baigimo pažymėjimus aštuntokams. Renginį papuošė 7–10 klasės šokėjai. Gražiai dainavo mūsų mokyklos mokinės:…

Tęsti skaitymą