Mokslo metų pabaigos šventė

2022 birželio 23 d. mūsų mokykloje vyko Mokslo metų pabaigos šventė ir dešimtokų išleistuvės. Renginį skambiais „būgnų“ garsais pradėjo 6-os klasės mokiniai.

Mokyklos direktorius ir pavaduotoja ugdymui, įteikė diplomus šauniausiems mokyklos mokiniams, o taip pat 8-os klasės baigimo pažymėjimus aštuntokams. Renginį papuošė 7–10 klasės šokėjai. Gražiai dainavo mūsų mokyklos mokinės: Maša Stefanovič, Elzė Kiudulaitė, Vanesa Budrytė.

Po Pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimo, gražiausi žodžiai buvo skirti dešimtokams. Juos sveikino pirmoji mokytoja Renata Aranauskienė, devintokai, tėvų atstovai – VšĮ LKMS vaikų ir jaunimo paramos centro direktorė Alma Šiaudinienė. Linkėdama geriausios sėkmės savo mokiniams, kalbėjo dešimtos klasės vadovė Sigita Čiurlienė. Dešimtokai savo mokytojus pakvietė svajingam šokiui. 

Renginio pabaigoje visi sustojo bendrai nuotraukai.

Comments are closed.