AIDS DIENOS MINĖJIMAS

Lapkričio 28 d. Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje minėjome Pasaulinę AIDS dieną ir apibendrinome tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitės metu paruoštą medžiagą apie Nobelio premijos laureatus. 6,7,8,10 klasių mokiniai ruošė pristatymus apie pasirinktos srities (fizikos, chemijos, fiziologijos ir medicinos, taikos) Nobelio premijos laureatus ir juos kūrybingai pristatė renginio metu.    Mokiniai suskirstyti komandomis pagal klases. Minėjimo metu kiekviena klasė sugalvojo savo komandos pavadinimą ir trumpą ketureilį. Komandos sprendė AIDS kryžiažodį, atliko įdomias matematines užduotis. Visą komandų veiklą vertino komisija: direktorius Algimantas Baranauskas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L.Rymkevičienė, fizinio ugdymo vyresn. mokytojas J.Alicki. Nugalėtojai apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Biologijos vyresn. mokytoja Sigita Čiurlienė, matematikos vyresn. mokytoja Leonora Rymkevičienė, matematikos mokytoja Diana Kovalevskaja