Kelionė į šventinį Vilnių

2019 m. gruodžio 19 dieną mūsų mokyklos, 7, 8 ir 10 klasės mokiniai, lydimi klasių vadovių M. Daškevičienės, S. Čiurlienės ir D. Kovalevskajos, aplankė šventinį Vilnių.

Katedros aikštėje ekskursijos dalyviai grožėjosi Kalėdine egle, kuri šiais metais buvo pripažinta gražiausia Europoje. Apžiūrėję prakartėlę visi patraukė į senamiestį, jis šiemet – ypač šventiškas. Visi džiaugėsi puikia Rotušės aikštės eglute, išdabintomis vitrinomis.

Po pasivaikščiojimo Vilniaus senamiesčiu ir pasistiprinę picerijoje patraukėme į Šiaurės miestelyje įsikūrusį Skypark, kur 1600 kv. m. plote išsidėsčiusios didžiausios Europoje batutų platformos.

Šiame parke, mokiniai ir mokytojos ne tik smagiai ir aktyviai praleido likusį kelionės laiką, bet galėjo išbandyti jėgas prie teniso stalo, žaisti žaidimų aparatais.

Visi grįžome pavargę, bet kupini šventinės nuotaikos.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė,
geografijos, biologijos vyresn. mokytoja Sigita Čiurlienė,