KALĖDINIS NUOTYKIS

Gruodžio 20 d. priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis išvyko į Ignalinos rajoną Cijonų kaimą į susitikimą su Kalėdų Seneliu. Susitikimo metu bendra fotografija su pelėda ir viščiukais nuteikė linksmai programai. Belaukdami Kalėdų Senelio ant laužo kepėme dešreles, šiltoje grytelėje gėrėme arbatą, pamatėme stručio kiaušinį, kuris sveria beveik 2 kg. Pasirodžius svečiui su ilga balta barzda, vaikučiai padovanojo keletą gražių kalėdinių dainelių, gavo nuostabių, stebuklingų dovanų. Atsisveikinę su Kalėdų Seneliu, keliavome apžiūrėti įvairių naminių paukščių kolekciją, aplankėme gyvą prakartėlę, pamatėme asiliuką ZORO, kuris pagal legendą kvėpuodamas šildė mažą Dievuliuką, gimusį šaltą gruodžio mėnesį, balandžius, kurie atnešė miros šakelę bei gražiai papuoštą šventųjų ekspoziciją.

Pradinio ugdymo ir muzikos vyresnioji mokytoja Gintarė Masalskienė