BALANDŽIO 2 – OJI TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA

Mokyklos bibliotekoje balandžio 4 –ą dieną pradinių klasių mokiniai minėjo „Tarptautinę vaikų knygos“ dieną. (Tarptautinė vaikų knygos diena pradėta švęsti 1967 metais, jos idėją iškėlė Tarptau­tinė vaikų knygos taryba (IBBY). Kiekvienais metais kuri nors šalis yra tos šventės rėmė­ja. Tos šalies rašytojas ra­šo kreipimąsi, atvirą laišką pasaulio visuomenei, o dailininkas kuria plakatą.)
Mokiniams buvo pasakojama apie Hansą Kristianą Anderseną (1805-04-02 – 1875-08-04), Danijos poetą ir rašytoją, sukūrusį daug pasakų vaikams. Prisiminėm perskaitytas autoriaus pasakas.
Vėliau skaitėme Lietuvos rašytojo Prano Mašioto pasakas. Antros ir trečios klasės mokiniai su mokytojomis nutarė sukurti spektaklį.  Linksmai nusiteikę mokiniai papuošė biblioteką paukščiais.
Ketvirtos klasės mokiniai ėmėsi labai reikalingo darbo – knygų restauravimo.  Dirbant, kad nebūtų liūdna, garsiai skaitėm pasakas.

Bibliotekininkė Jurgita Kaščiukaitė-Kutkienė