Olimpiada „Dramblys“

Kovo 2-13 dienomis mūsų pradinių klasių ir 5-6 klasių mokiniai dalyvavo draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje „Dramblys”, kurią organizavo    VšĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos.

Mokiniai kartu su savo klasių auklėtojomis atliko  įvairias užduotis,  kurios ugdė vaikų  draugiškumą, pasitikėjimą, savitvardą bei tinkamą sprendimų priėmimą.

Atlikdami užduotis mokiniai įgavo labai daug gerų patirčių: mokytis pažinti aplinkinių emocijas, nuotaikas, pamatyti save piktą ir pasimokyti, kad net ir pykstant galima išvengti būti nemaloniam, turėjo galimybę nukreipti pyktį nepakenkiant nei aplinkiniams, nei sau.

Šios olimpiados užduotys buvo labai naudingos ir įdomios, todėl veiklą tęsime  ir toliau, nes per savaitę jų visų atlikti negalėjome.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė