Festivalis „Šokio miestas… Vilnius 2014“

Šių metų gegužės 11 ir 12 dienomis Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, laisvalaikio centras šeimai „7 MŪZOS“ ir M. K. Čiurlionio menų mokykla pakvietė drauge paminėti Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną šokių festivalyje „Šokio miestas…VILNIUS 2014“. Renginyje dalyvavo ne tik bendrojo lavinimo mokyklų šokių kolektyvai, bet ir šokio studijų, klubų bei šokio mokyklų atstovai. Turėjome galimybę stebėti festivalio svečių – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus – mokinių pasirodymą.
Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleivių šokių grupė „Step up“. Sniežana Jurkianaitė, Margarita Krikun, Ingrida Klimavičiūtė, Brigita Budrytė ir Greta Jadinskytė, atliko Vytauto Mackonio choreografinę kompoziciją „Tango“.

Neformaliojo švietimo mokytoja Ramunė Gumbaragienė