2020 M. NACIONALINIS KRITINIO MĄSTYMO IR PROBLEMŲ SPRENDIMŲ KONKURSAS

Tęsdama Nacionalinio egzaminų centro pradėtą tradiciją, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą.

Šio konkurso tikslas – mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo gebėjimų konkrečiose praktinėse situacijose vertinimas. Konkurso užduotis mokiniai atliko elektroninėje testų vykdymo sistemoje.

2020 m. vasario 3 dieną konkurse sudalyvavo 7821 mokinys iš 331 mokyklos (maždaug 43 proc. nuo pagrindinį ugdymą šiose klasėse teikiančių Lietuvos mokyklų). Mūsų mokyklą atstovavo 5-os klasės mokiniai: Evaldas Švarc, Gabrielė Jasiūnaitė, 6-os kl mokiniai: Benjaminas Rulinskas, Matas Graužinis bei 7-os kl. mokinė Kamilė Bužinskaitė.

2020 m. vasario 5 dieną 3-4 kl. konkurse sudalyvavo 6245 mokiniai iš 315 mokyklų (kas trečios pradinį ugdymą teikiančių Lietuvos mokyklų). Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 3-ios kl. mokinė Gostautė Bedalytė ir 4 kl. mokinė Gretė Savickytė.

Labai džiugu, kad mūsų mokyklos mokinių grupės pagal surinktų taškų vidurkį pralenkė šalies mokyklas, o 6-os klasės mokinys Matas Graužinis pateko tarp dešimtadalio daugiausiai taškų surinkusių šalies mokinių ( dešimtadalis geriausių šeštokų surinko 21 arba daugiau testo taškų). Matas surinko 21 tašką. Geriausi ir daugiausiai surinkę taškų apdovanoti  Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais (G. Bedalytė, G. Savickytė, E. Švarc, M. Graužinis, K. Bužinskaitė).

Ačiū, vaikai, kad nepabūgote ir dalyvavote konkurse. Diplomus įteiksime  po karantino grįžus į mokyklą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
matematikos vyresn. mokytoja Leonora Rymkevičienė