Rugsėjo 1-oji

Palengva, nejučia
Su rudens spalva ir rudenio vėjais,
Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,
Su astrų kvapu ir gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja Rugsėjis…

Vieniems ši Rugsėjo 1-oji – pirma, kitiems – viena iš daugelio. Mokslo ir žinių diena Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokiniams ir visai mokyklos bendruomenei prasidėjo jaukiame mokyklos kiemelyje. Šventę pradėjome giedodami Lietuvos Respublikos himną. Vedantieji Maša Stefanovič ir Matas Graužinis skaitė gražius ir prasmingus žodžius, skambėjo mokyklos ansamblio atliekamos nuotaikingos dainos. Būsimieji pirmokėliai deklamavo eilėraštuką, o pirmokų tėveliai kartojo mokytojos skaitomus pasižadėjimo žodžius. Mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas mokyklos naujokams įteikė pirmoko kuprines, kurias padovanojo „Ryto“ draugija. Kunigas Arūnas Mitkevičius palaimino visą susirinkusią bendruomenę. Su Naujų mokslo metų pradžia mokinius ir jų tėvelius pasveikino atvykę svečiai: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Gerdvilis, Bezdonių seniūnijos seniūnas Michal Jančevski.

Po iškilmingos šventės dalies mokytojai ir mokiniai sugūžėjo į klases.

Sėkmingų naujų mokslo metų!

Geografijos, biologijos vyresn. mokytoja Sigita Čiurlienė