3D kūrybinės dirbtuvės: modeliavimas ir spausdinimas.

Vasario 25-26 dienomis mūsų mokyklos 5-7 klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje. Edukacijos metu moksleiviai susipažino su vis labiau populiarėjančiomis 3D modeliavimo ir spausdinimo technologijomis, sužinojo kaip veikia 3D spausdintuvas, kaip ši technologija panaudojama ir pritaikoma pramonėje, kultūroje, mene. Diskutavome, kaip 3D spausdinimo privalumus galima panaudoti savo kasdienybėje, apžvelgėme dažniausiai 3D spausdinimui naudojamas medžiagas, jų skirtumus, privalumus ir trūkumus. Praktinėje kūrybinių dirbtuvių dalyje mokiniai susipažino su pradedantiesiems skirtos 3D modeliavimo programėlės „Tinkercad“ galimybėmis bei išmoko sukurti individualų ir unikalų raktų pakabuką. Išsaugotą modelio failą perkėlus į 3D spausdintuvą, edukacijos dalyviai turės galimybę stebėti 3D spausdinimo procesą, o vėliau ir pasidžiaugti galutiniu atspausdintu rezultatu.

Dėkojame Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos vyresniajam edukatoriui Ugniui Raugalui už įdomią ir naudingą edukaciją. Mokiniams labai patiko, visi liko sužavėti!

Matematikos, informacinių technologijų mokytoja Diana Kovalevskaja