LIETUVIŲ KALBOS DIENOS

Tradiciškai mokykloje nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios vyko lietuvių kalbos dienų renginiai. Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose: visų klasių mokiniai deklamavo eiles mokykliniame meninio skaitymo konkurse „Žodžiai iš vaiko širdies“, vyresniųjų klasių mokiniai prisidėjo prie rajoninio, archyvų metams skirto, projekto „Praeitis byloja…“, dalyvavo šeimos projekte „Kaip aš ir mano šeima švenčia Užgavėnes“, viktorinoje „Aš tikrai myliu Lietuvą“, džiaugėsi netradicine pamoka apie senąjį lietuvių tikėjimą, mitines būtybes, susitiko su knygos „Didžioji būtybių knyga“ autore Kotryna Zyle, 3 klasės mokiniai surengė rašinių konkursą „Lietuva po 10 metų“, 1 klasė dalyvavo grupiniame darbe „Mano Lietuva“. 1–9 klasių mokiniai vykdė konkurso „Gražiausias lietuviškas žodis” veiklas: rinko gražiausią žodį ir rengė jo pristatymus.

Lietuvių kalbos dienas vainikavo 2021 m. kovo 10 d. vykęs visos mokyklos bendruomenės renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, kurio metu buvo paminėta Kovo 11-oji, pasidžiaugta mokinių pasiekimais ir vyko konkurso „Gražiausias lietuviškas žodis” rezultatų vaizdiniai pristatymai.

Lietuvių kalbos dienų renginius organizavo pradinio ugdymo mokytojos Renata Aranauskienė, Gintarė Masalskienė, Liudmila Švarcienė, Inga Vilienė, istorijos mokytoja Milda Daškevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Žana Čuividienė, Vilma Petrokienė ir dailės mokytoja Violeta Petkevič, joms talkino visi klasių vadovai ir tėveliai.

Dėkojame visiems mokyklos mokiniams, tėveliams ir mokytojams už dalyvavimą lietuvių kalbos dienų renginiuose!

Mokyklos informacija ir fotografijos