METODINĖ DIENA „MOKYTOJAS – MOKYTOJUI“

2021 m. balandžio 8 d. mokykloje įvyko metodinės tarybos suorganizuota metodinė diena „Mokytojas – mokytojui“. Renginio metu mūsų mokyklos ir Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos bei Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos mokytojai skaitė pranešimus bei diskutavo mokytojų kolegialaus grįžtamojo ryšio, mokinių individualios pažangos įsivertinimo bei diferencijavimo ir individualizavimo temomis.

Mokyklos direktorius pasveikino dalyvius ir pristatė metodinės dienos aktualumą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, metodinės tarybos pirmininkė citavo W. E. M. Remarko žodžius „Drąsus savo patirtimi pasidalina su kitais. Juk svarbiausia įveikti save, pergyventi negandas ir eiti tolyn“.

Metodinė diena „Mokytojas – mokytojui“ buvo labai naudinga, mokytojai drąsiai dalinosi savo patirtimi su kolegomis, siekdami patobulėti ir patirti sėkmę pamokose, savo veiklos sėkmę ir mokinio ugdymosi sėkmę!