Paskutinio skambučio šventė

Birželio 11-ąją  girdėjome skambutį, kuris nuaidėjo visiems mūsų mokyklos pradinukams, pakvietė juos atsisveikinti su mokykla ir skubėti pasitikti vasaros.

Ketvirtokai įveikė pirmąją pakopą – baigė pradinį ugdymą. Jie paliko žemesnių klasių mokiniams testamentą, nudžiugino mus savo paskutiniu valsu ir pasodino mokyklos kieme medelį.

Mokyklos direktorius apdovanojo pradinukus už puikius mokymosi rezultatus ir aktyvią veiklą mokyklos gyvenime: dalyvavimą olimpiadose, konkursuose, konferencijose, renginiuose ir kt.

Šventės metu kartu gražiais sveikinimo ir padėkos žodžiais buvo palinkėta vaikams jų vaikystės knygoje įrašyti kuo daugiau gerumo, mandagumo, sąžiningumo, rūpestingumo ir darbštumo puslapių.