Vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulėtekis“

Birželio 14–18 dienomis prie Pailgio ežero skambėjo vaikų balsai, aidėjo juokas. Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinukai, dalyvavo vaikų vasaros poilsio stovyklos „Saulėtekis“ veikloje. Šių metų tema – JUSLĖS. Programa sudaryta remiantis penkiomis pagrindinėmis žmogaus juslėmis: uosle, rega, skoniu, klausa, lytėjmu. Kiekvienai dienai priskirtas jutimas, keliavo per visas veiklas, todėl mokiniai turėjo galimybę ne tik atkreipti dėmesį į save, bet ir pajausti, kaip sustiprėja kiti jutimai, kai vieną prarandame.

Kaip ir kiekvienais metais, didžiausias dėmesys buvo skiriamas savęs, draugo, šalia esančio pažinimui, bendravimui ir bendradarbiavimui. Mus džiugino nuostabus vasariškas oras, šiltas ežero vanduo, sveikas maistas, profesionalūs edukatoriai, puikios mokytojos ir gausus šaunių draugų būrys!

Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už skirtas lėšas, kurios padėjo turiningai organizuoti vaikų vasaros poilsį.