Rasų kapinės ir Aušros Vartai

Spalio 25 d. 5-os klasės mokiniai su tikybos mokytoja Gražina Gricevičiene išvyko tvarkyti kapinių. Rasų kapinės – seniausios Vilniuje. Jos įsteigtos 1796 metais.

Ruduo – lapų kritimo metas. Artėja Vėlinės. Kapinės turi būti sutvarkytos – lapai sugrėbti, išnešti. Mokiniai nuoširdžiai grėbė lapus, sugrėbtus – nešė iš kapinių. Po talkos ant Jono Basanavičiaus, Vinco Mykolaičio-Putino, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio bei kitų kapų uždegėme žvakutes bei pasimeldėme už mirusius, palaidotus Rasų kapinėse. Aplankėme ir Aušros vartų koplyčią, nulenkėme galvas prieš stebuklingą Marijos paveikslą. Votų – padėkos ženklo už gautas malones – gausa dar kartą įrodo, kokiam kiekiui žmonių Marija yra padėjusi. Aplankėme Šv. Dvasios cerkvę, mokiniai turėjo progą uždegti žvakutę savo sugalvota intencija ir pastatyti ją tam skirtoje cerkvės vietoje. Grįžome labai pakylėti ir laimingi.