MŪSŲ MOKYKLOJE ,,KŪRYBINĖS JUNGTYS“

Vilniaus r. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinė mokykla šiais mokslo metais dalyvauja kultūrinės edukacijos sistemos vykdomoje programoje ,,Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“. Kartu su mokykla programą įgyvendina asociacija ,,Kūrybinės jungtys“, partneriai menininkų grupė ,,Žuvies akis“. Programoje dalyvauja mokyklos 6 ir 7 klasių mokiniai bei mokytojai dalykininkai.

2021 m. lapkričio 8 d. įvyko dar vienas ,,Mokytojų klubo“ užsiėmimas. Mokykloje ,,virė“ kūrybinis darbas, mokytojai kalbėjo, klausė, piešė, žaidė ir diskutavo. Pabaigoje vyko refleksija, kurios metu visi mokytojai dalinosi mintimis, ką atrado, jautė, sužinojo, išsakė, kur ir kaip panaudos įgytas patirtis, ko tikisi iš projekto.

Dėkojame kūrėjai Aušrinei už įtraukimą į įdomias veiklas, lydėjimą ir suteiktas emocijas!