Karjeros savaitė

Lapkričio 15–19 d. Vilniaus rajono savivaldybė pakvietė moksleivius į nuotolinį Vilniaus kolegijos karjeros renginį „Studijos. Praktika. Karjera 2021“. Lapkričio 15 dieną 10 klasės mokiniai dalyvavo pamokoje „Verslininkystė: loterija ar sambūvis?“ Užsiėmimo metu buvo nurodomos priežastys, lemiančios verslo atsiradimą, diskutuojama apie verslo gyvavimo sąlygas, verslo idėjas. Lapkričio 18 dieną mokiniai dalyvavo pristatyme „Studijų išskirtinumas Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete“. Paskaitos metu mokiniai buvo supažindinti su  Kūrybiškumo ir verslo inovacijų, Organizacijų vadybos, Reklamos vadybos, Ryšių su visuomene, Tarptautinio verslo, Turizmo vadybos, Viešbučių ir restoranų verslo studijomis.