MOKOMĖS KARTU KŪRYBINĖSE JUNGTYSE

Vilniaus r. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje įsisiūbavo programos ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuruojančioms mokykloms“ 6–7 klasių mokinių veiklos, tai yra pamokos kitaip – kūrybiškai. Programą kartu su mokykla įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“.

Mokinius kuruojanti kūrėja Stefanija Paulauskaitė organizavo pamokas, kurių metu susipažino su mokiniais, aiškinosi jų lūkesčius, mokiniai turėjo galimybę pažinti save, savo draugus ir kuratorę Stefaniją. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Žana ir Vilma kartu su kūrėja Stefanija vedė netradicines pamokas-veiklas lietuvių švenčių, tradicijų ir papročių temomis.

Visi kartu mokomės kūrybiškai, juk net Albertas Einšteinas sakė:„Kūrybiškumas – svarbesnis, nei turimos žinios, nes žinios apsiriboja tik tuo, ką mes žinome, o kūryba aprėpia visą pasaulį ir tai, kas dar nutiks“!