Adventinio vainiko pynimas

Adventas – tai toks laikas, kada žiemos nykumas prisipildo  viltimi – sugrįžtančios saulės. Tai rimties ir susikaupimo metas, kai visi kartu laukiame kūdikėlio Jėzaus gimimo. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Ugdant pagarbą liaudies papročiams ir puoselėjant tradicijas,  gruodžio 3 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje buvo organizuota popietė ,,Advento vainiko pynimas“. Į šventinę popietę atvyko ir mūsų parapijos kunigas Arūnas Mitkevičius, kuris visus palaimino ir palinkėjo gražaus Kalėdų laukimo. Renginio dalyviai visi kartu nupynė didžiulį Advento vainiką, kuris simbolizuoja mūsų visų spinduliuojančią šilumą, viltį ir meilę artimajam. Renginio dalyviai dainavo dainas, o pabaigoje įžiebė mokinių rankomis pagamintus žibintus.