,,KŪRYBINĖS JUNGTYS“ MUS SUJUNGIA!

Vilniaus r. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinė mokykla šiais mokslo metais dalyvauja kultūrinės edukacijos sistemos vykdomoje programoje ,,Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“. Šį kartą 6 ir 7 klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos mokytojomis vyko į Vilnių susipažinti su skirtingomis meno erdvėmis, ieškoti, kurti, atrasti ir bendrauti bei bendradarbiauti.

Aplankėme Užupio meno inkubatorių, gatvės meno galeriją ,,Open Gallery“ ir Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Interaktyvios, patyriminės instaliacijos ir meno kūriniai netikėčiausiose vietose – nuo stogo, slaptų kampelių iki knygų ,,mozaikos“ – įtraukė į kūrybinę veiklą bendrystėje su draugais.

Dėkojame kūrėjai Stefanijai už naujai pažintą Vilnių, įdomias bei aktyvias veiklas suteiktas emocijas!